Kaip išsirinkti auskarus pagal plaukų tipą?

auskarai pagal plauku tipa

Ruošiantis išeiti iš namų atsakingai renkatės ne tik drabužius, bet ir aksesuarus, pavyzdžiui, auskarus, kurie derėtų prie Jūsų veido formos ir pasirinktų drabužių. Apskritai auskarai ne tik užbaigia Jūsų pasirinkto drabužių derinio stilių, bet ir atkreipia dėmesį į veidą bei plaukus. Bet ar žinojote, tam, kad auskarai tinkamai atliktų savo užduotį, juos reikia derinti ne tik prie drabužių ar veido formos, bet ir prie plaukų tipo? Trumpiems plaukams tinka vieni auskarai, ilgiems plaukams kiti. O iš kur žinoti kas labiausiai Jums tinka? Pateiksime keletą patarimų.

auskarai pagal plauku tipa

Trumpų plaukų savininkėms
Ar žinote posakį: „Blondinėms gyventi linksmiausia!“, tai kalbant apie auskarus, linksmiausia yra trumpaplaukėms. Toms, kurių šukuosenos tokios trumpos, jog atidengia ausų spenelius tinka beveik bet kokio dydžio ar formos auskarai. Sidabriniai auskarai, deimantai, safyrai, ar rubinai, spindintys Jūsų ausyse patrauks dėmesį ir taps Jūsų stiliaus akcentu. Taip pat tiks ir ilgi auskarai, kuriems nereiks konkuruoti su ilgomis ir storomis ilgomis plaukų sruogomis.
Ilgų plaukų savininkėms
Jei Jūsų plaukai vos uždengia ausis, labiausiai tiks maži rutuliuko formos auskarai. Jei plaukai labai ilgi, geriau rinktis didelius ir masyvius auskarus, kurie kartais pasimatys pro storas plaukų sruogas.
Mažyčiai, smulkūs auskarai pro ilgus plaukus nesimatys, tad, jei norite, kad aprangos pagrindinis aksesuaras būtų auskarai, reikės susirišti plaukus į uodegą arba kuoduką. Taip paįvairinsite savo stilių ir kaskart atrodysite vis kitaip.

b3eac8d7b4c3472b0abf8c2b43b8e0ca

Taip pat atkreipkite dėmesį ir į spalvas
Kaip renkatės Jums tinkančias drabužių spalvas taip pat reikėtų rinktis ir plaukų spalvą. Aukso ar platinos spalva tiks kone visoms plaukų spalvoms.
Blondinės vietoj baltų turėtų rinktis spalvotus auskarus. Mėlyni arba raudoni itin patrauks aplinkinių dėmesį.
Balti ir pasteliniai atspalviai ypatingai gražiai atrodys brunetėms. Na, o raudonplaukės turėtų vengti rožinių ir raudonų spalvų ir turėtų rinktis šaltų atspalvių auskarus, pavyzdžiui, mėlyną, žalią, turkio ar purpurinę, kurios sušvelnins plaukų ugningumą.

Nicole Miller - Runway - Mercedes-Benz Fashion Week Spring 2014

Ir visai nesvarbu, ar Jūsų pasirinkimas bus sidabriniai, auksiniai ar variniai auskarai. Taip pat nesvarbu kokia pasirinktų auskarų kaina ir ar juos užsisakysite internetu, o gal eisite į parduotuvę ir pirksite gyvai. Svarbiausia, kad jie atspindėtų Jūsų asmenybę, tiktų prie plaukų tipo, o taip pat ir prie veido formos.