Maudymosi batai — puiki apsauga nuo jūros ežių

ID:46649053

Ruošiatės vykti atostogauti į šiltus kraštus, kur žydra, sūri jūrą? Tuomet tikriausiai, daug laiko praleisite tiek prie viešbučio baseino, tiek jūros. O manau, visi žino, kad jūroje plaukioja ne tik gražios, spalvotos, bei įspūdingos žuvys, bet ir tyko tam tikri pavojai. Žinoma, neišsigąskite, nekalbame apie ryklius. Jie retai aptinkami kurortinių miestų vandenyse, tačiau kitų gyvių reiktų pasisaugoti ir tik gerai apžiūrėjus dugną žengti žingsnį, kad nesusižeistumėte. Kadangi, kaip žinome, gydymas užsienio šalyse gali itin brangiai atsieiti. Bet kaip papildomai apsisaugoti nuo nemalonių susižeidimų? Skubame jums padėti.

Pastebite, kad žmonės, ypač vyresnio amžiaus, retai vaikšto basomis, po smėlį vaikšto su šlepetėmis, o maudosi su specialiais vandens batais. Taigi, batai yra skirstomi į dvejopai, tai — batai vaikščioti po paplūdimį, kur yra žvyrinis smėlis arba akmenukai, bei vandens batai. Su šiais batais, tikrai apsisaugosite nuo įvairiausių pavojų, kurie slepiasi tiek smėlyje, tiek jūros dugne. Galvojate, kad su vandens batai nepatogu maudytis? Tokia avalynė yra specialiai sukurta plaukiojimui. Ji ne tik lengvai užsimauna bei nusimauna, o ir yra labai lengva, todėl nejausite jokio sunkumo. Kas svarbiausia būsite apsaugoti. Kita avalynė — šlepetės labai tinka esant prie baseino, kadangi čia yra išties daug įvairiausių bakterijų, tad galėsite patogiai vaikščioti, bei apsisaugoti nuo įvairiausių ligų.

Nuo ko apsaugo vandens batai? Dažniausiai jūros dugne būna ne tik aštrių kriauklių, bet ir koralų, o baisiausi gyviai jūros dugne tai — medūzos bei jūros ežiai, kurie išties gali rimtai sugadinti jūsų atostogas. Didžiausia tikimybė susidurti šiais gyviais yra Kroatijoje bei Graikijoje. Kad jų išvengtumėte būtinai dėvėkite avalynę, taip jūsų kojos išties bus apsaugotos nuo spyglių, įpjovimų.
Tad norėdami jaustis saugiais, net vandenyje, būtinai į kelionę imkite vandens batus bei paplūdimio šlepetes. Taip būsite užtikrinti, kad vandens pramogos tikrai neapkars.