Maisto prekės internetu: kada verta rinktis ir kaip neapsigauti?

maisto produktai internetu

Nors statistika skelbia, kad lietuviai vis dažniau apsiperka internetu, pirkti maisto produktus mes vis dar dvejojame labiau nei kaimyninių šalių gyventojai. Nors užsienyje pirkti maistą internetu jau gana įprasta, mūsų šalies gyventojai dar tik pratinasi prie šios idėjos. Kai kurie maisto pardavėjai, pasiūlę šią paslaugą jau rodo pavyzdį ir skatina gyventojus priprasti prie minties, jog maisto prekės, įsigytos internetu, nesiskiria nuo tų, kurias galima rasti prekybos centre. Visgi, kaip rinktis, kur ir ką pirkti, kad neliktumėte apgauti?

Rinkitės patikimą pardavėją
Pats paprasčiausias būdas apsisaugoti nuo sukčių ir nekokybiškų pirkinių, tai pardavėjo pasirinkimas. Jei rinksitės tik žinomus pardavėjus, kurie daug metų veikia rinkoje ir plečia savo paslaugas interneto platybėse, greičiausiai tikrai nepralošite. Ypač, jei maisto prekės tokio pardavėjo yra surenkamos įprastose jo parduotuvėse ir tiesiog pristatomos pirkėjams į namus. Tokiu atveju tik laimite, nes sutaupote savo laiko ir jėgų sąnaudas, o įprastus maisto produktus, kuriuos dažniausiai ir taip perkate, gaunate tiesiai į namus.

Pradėkite nuo įprastų prekių
Dažnai sakoma, jog pirmoji patirtis, gali nulemti, ar kitą kartą grįšite pirkti į vieną ar kitą parduotuvę. Todėl jei norite išbandyti apsipirkimą internetu, geriau pirmiems apsipirkimams rinkitės produktus, kuriuos ir taip gerai pažįstate. Geriau neeksperimentuoti renkantis produktus iš egzotinių parduotuvių, nes tikėtina, jog galite likti nusivylęs. Tačiau jei pirmiems apsipirkimams apsirinksite jau žinomus produktus, tai bus puiki ir, greičiausiai sėkminga treniruotė.

Visuomet turėkite sąrašą
Kaip internete apsipirkti efektyviai ir neišleisti daug pinigų bei nesugaišti daugiau laiko nei įprastoje parduotuvėje? Principas toks pats, kaip ir apsiperkant tradiciniu būdu. Jei perkami maisto produktai internetu, būtinai turėkite iš anksto pasiruoštą sąrašą produktų, kurių šiandien Jums reikia. Sistemos paieškoje lengvai ir greitai surasite prekes, sudėsite jas į savo pirkinių krepšelį ir nesugaišite per daug laiko. Be to, nereikės klaidžioti produktų kataloguose ir taip išvengsite spontaniško apsipirkimo, kai į krepšelį pasirenkame toli gražu ne tik tuos produktus, kurių mums tikrai reikia. Be to, pasidomėkite, galbūt kai kurias, dažnai perkamas prekes galima pažymėti kaip mėgstamiausias ir kito apsipirkimo metu jų ieškoti jau nebereikės, sistema pati atsimins, jog konkretų pieną ar sūrį, perkate visuomet.