Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis

injekcijos nuo prakaitavimo

Gausiai prakaituojantys delnai, pažastys, pėdos gali būti įvairių sutrikimų ar ligų simptomas, taigi pirmiausia svarbu apsilankyti pas gydytoją scecialistą, kad skirtų gydymą. Prakaitavimas kelia ne tik fizinių, bet ir psichologinių problemų, todėl siekiant pagerinti gyvenimo kokybę, jį svarbu reguliuoti.

Botulino injekcijos nuo prakaitavimo – vienas pažangiausių  būdų gausiam prakaitavimui sustabdyti. Prakaitavimą gydant šiuo būdu, į  gausiai prakaituojamą vietą, yra suleidžiama botulino toksino dozė.

Kada prakaitavimą reikia pradėti gydyti?

Prakaitavimas gali būti gausus ir negausus. Gausaus prakaitavimo priežastys yra šios: lytinių organų disbalansas, skydliaukė, augliai, stresas, psichologinės problemos ir kt. Gydymas prasideda nuo priežasties suradymo, jeigu priežastis nėra aiški galima naudoti įvairias chemines priemones, muilą, antiperspirantus, tačiau efektyviausias būdas- botulino toksino injekcijos.

Koks šio gydymo efektyvumas ir ilgaamžiškumas?

Botulino toksino dozė  priklauso nuo prakaitavimo gausumo, kuris vertinamas konsultacijos metu, vaikams šis gydymas nerekomenduojamas. Prieš atliekamą procedūrą pacientas turi būti sveikas, nesirgti jokiomis ligomis, kurios galėtų padidinti komplikacijų riziką ir nevartoti jokių medikamentų. Procedūros trukmė nuo 30 min- iki valandos laiko. Paprastai botulino toksino  gydymas pradeda veikti 3- 4 parą ir poveikis išsilaiko iki 8- 9 mėnesių. Procedūra rekomenduojama vieną kartą  per metus.

Gausiai prakaituojančių kojų priežiūra

Vyrus dažniau nei moteris vargina kojų prakaitavimas, patartina mūvėti medvilnines, pusvilnones, o ne sintetinio pluošto kojines, avėti natūralios odos avalynę, bet ne sintetnę. Kojų prakaitavimą mažina įvairios vonelės, rekomenduojama kojas mirkyti vėsiame vandenyje su valgomąja ar jūros druska, galima įlašinti mėtų ar alavijo aliejaus, naudokite specialius kremus, akmenis. Norint mažiau prakaituoti, svarbiausia, sveikas gyvenimo būdas ir higiena.